JAPONCA-TÜRKÇE-iNGiLiZCE-ALMANCA

Uzun senelerin verdiği bilgi ve tecrübeyle her türlü çeviri hizmeti vemekteyiz. Resmi evrakların (pasaportlar, diplomalar, ehliyetler, nüfus suretleri, evlilik ve boşanma belgeleri, mahkeme zabitleri v.s.) çevirişi ve noter tasdiki yeminli çevirmenler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca broşür, kitap, katalog, iş mektupları, internet sayfaları v.b . çeviriler yapılıp, istenildiğinde bilgisayar tasarım hizmetleri de verilmektedir.

TERCÜMANLIK ve KOORDiNATORLÜK

Türkiye'de ki japon yatırımlarının artmasıyla birlikte son zamanlarda Türkiye'ye gelen şirketler de artmaktadır. Türk ve Japon şirketlerinin ortaklıklarıyla oluşan yatırımlarda, iki tarafın ihtiyaçları doğrultusunda tercümanlık hizmetleri verilmektedir. Japonya'dan gelen şirket yetkilerinin, mühendislerin, misafirlerin v.b. kişilerin japonca-türkçe-ingilizce iletişimleri sağlanmaktadır. Sadece şirketlerin değil her konuda profesyonel tercümanlık hizmetleri verilmektedir.

Asahi TV, Rurubu gibi Japon televizyon ve dergilerinin koordinatorluk hizmetleri, fotoğraf ve TV çekimleri koordinatorluğu, Türkiye ve Japonya arasındaki iletişimin sağlanması, dergi editlerinin yapılması gibi birçok alanda karşılıklı olarak çalışmalar yapmaktayız.

REFERANS HiZMETLERiMiZ

Honda, Toyatasa, Nissan, Mitsubishi, Marubeni, Yazakisa, Brisa, Temsa, YKK, Daiko, İstanbul Ticaret Odası, İstanbul İhracatçı Birlikleri, Karadeniz İhracatçı Birlikleri, Türkiye Fındık Tanıtım Gurubu, Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı, Turizm Bakanlığı, İTKİB, İMKB, SELVA Makarna, Wakko v.s.